⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخپشتیبانی تیا رندر VIP: 🌹لطفا موضع جدید ایجاد نکنید ؛ این تاپیک صرفا برای استفاده از تجربیات کاربران Thea Render ؛ پابلیک شده است.🌹میثم کوهی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

میثم کوهی

خسته نباشی عزیز ? کار خوبی شده و نیاز به کمی تغییرات داره . (مخصوصا نور کلی و متریال کوسن ها و مبل ها ) 

نور مخفی رنگش بده . نباید رنگش زرد اینچنینی باشه . بایده رنگش انبه ای باشه . یه یزی تو مایه های رنگ آباژور سمت راستی یخورده نارنجی تر . 

تلوزیون اگه تصویر میخواد داشته باشته باید امسیو باشه و نور بده . (آتیش شومینه هم همینطور ) 

توی آشپزخونه یه کابینتی دارین که مشکی هست . خیلی بی جزییات و تیره شده . اون نورهای دخلش رو یجوره بذارین که بیوفتن روی بدنه ش . 

پشت پنجره عمودی تون یه بک گراند بذارین . دقت کنین که خیلی روشن باشه بک گراندش . 

توی اون راهرو چند تا تابلو لایت بذارین 

متریال پرده هاتون هم یه حالی ان فکر میکنم رفلکس شون زیاده - همچنین میل پرده هم متریال چو.بی براق خوبی نداره . (با رافنس بیشتر کار کنین ) 

استاد من یه تنبلی کردم چون امشب باید میدادم

با فتوشاپ تا جایی که میتونستم روش کار کردم

امیدوارم فقط بهتر شده باشه?

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام
قابل قبول نیست عزیز ?
اگه نمیتونین ویرایش کنین اثری رو او نرو برای کرکسیون ارسال نکنین??

نه استاد حتما ویرایش میکنم منظورم این بود دیشب نتونستم ویرایش کنم 

چند روزی درگیر دانشگاهم

در مورد متریال کوسن ها و مبل چه کار باید کنم؟

اونا اوکی بودن??

ببخشید میشه یه راهنمایی کوچیک برای نور کلیش بگید

و بک گراندش هم عوض کنم دیگه؟

فکر کنم جمله ی اولم رو بد نوشتم?

(مخصوصا نور کلی و متریال کوسن ها و مبل ها )   اینجا منظورم این بود که این دو موردش اوکی بودن 

سلام استاد

ببخشید اینکه موقع رندر یه قسمتی از رندر یه لایه سیاه کمرنگ روش میوفته به خاطر چی میتونه باشه؟

ایا ضعف سیستم هست؟

تصویر بدین عزیز 

سلام وقت بخیر

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???