⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺حکیمه آسمیه

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

حکیمه آسمیه

سایزشون یکی نیست .

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

بهتره بگیم دایمنش پیکسلی شون خیلی باهم فرق داره و قطعا نتیجه میشه چیزی که شما دیدین . 

بنده سورس تصویرم  دایمنشن پیکسلی بالایی داشت و حتی به به خاطرش رزولوشن شیتم رو هم افزایش دادم .

خسته نباشید ، فایلم کمتر از 3 م ب هست نمیدونم چرا ارسال نمیشه .

فرمت ؟

فرمتش jpgهست . شیتی که تنظیم کرده بودم ۱۰۰ در ۱۶۰ با رزولوشن ۷۲ میخواستم بفرستم که نظر شما رو بدونم ،  تازه quality رو کم کردم یعنی ۴ گرفتم تا mb۲.۵ شد !

1

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

الان هم امتحان کردم سایزش MB   2.28  هست ،مشکل  از سایت زده بود.

تاپیک شما به مشکلی که قبلا برای چند تا از بچه ها پیش اومده بود خورده و سفید میشه. 

نمیدونم مشکل از کجاست . شما غیر از این آپلود کار دیگه ای هم کردین ؟ 

من این صفحه رو با پاک کردن یه سری کامنت قبلی و بعد از چندین بار رفرش کردن تونستم بالا بیارم .

الان هم بعد چند بار reload زدن تونستم بیام صفحه خودم ،نه فایل که پسوند jpg بود و متن ،کار دیگه ای انجام ندادم ،آها اول حجمش بالا بود همین ??

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???