⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺حکیمه آسمیه

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

حکیمه آسمیه

? در مشکلات هم توی جمع بندی صحبت میکنیم چون وجه مشترک خیلی از بچه هاست . 

سلام  روزتون بخیر ،??? یه  سوال داشتم، شما فرمودین که سایه کار باگ داره منظور این بود اشتباه ترسیم شده ؟!  (سایه حجم)  

بله

از اسکچاپ اکسپورت گرفته بودم، حتما با سایه زمینه همخونی نداشته درسته ؟! ?

ویدئو جمع بندی صحبت میشه ?

جناب سروی من یه سوال اسکچاپی برام پیش اومده ! اونم اینه که وقتی فایل کد رو ایمپورت میکنم، بعضی از خطوط ارتفاع میگیرن بعضی هم شکسته میشن ?

یه فایل دیگه  رو امتحان کردم این مشکل رو نداشت . 

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.
نقل قول از حکیمه آسمیه در 04/10/1399, 5:46 ب.ظ

جناب سروی من یه سوال اسکچاپی برام پیش اومده ! اونم اینه که وقتی فایل کد رو ایمپورت میکنم، بعضی از خطوط ارتفاع میگیرن بعضی هم شکسته میشن ?

سلام وقتتون بخیر

من به نوعی تجربه مشابه شما رو داشتم البته تو خود اتوکد،حین ترسیم دو بعدی تو اتوکد تا جایی که یادم میاد،زمانی که شیفت و اسکرول موس و باهم بگیرید از حالت دو بعدی و نمای تاپ خارج میشه و پرسپکتیو میگیره و زمانی که شما ادامه میدین به ترسیم دو بعدی شما فکر میکنید تو نمای تاپ داره میکشه ولی درواقع یکم زاویه گرفته.این جوابی که بود که من با اطلاعات کمی که دارم تجربه کرده بودم گفتم شاید به درد شما بخوره.

نقل قول از عاطفه زارع زادگان در 04/10/1399, 7:30 ب.ظ
نقل قول از حکیمه آسمیه در 04/10/1399, 5:46 ب.ظ

سلام وقتتون بخیر

من به نوعی تجربه مشابه شما رو داشتم البته تو خود اتوکد،حین ترسیم دو بعدی تو اتوکد تا جایی که یادم میاد،زمانی که شیفت و اسکرول موس و باهم بگیرید از حالت دو بعدی و نمای تاپ خارج میشه و پرسپکتیو میگیره و زمانی که شما ادامه میدین به ترسیم دو بعدی شما فکر میکنید تو نمای تاپ داره میکشه ولی درواقع یکم زاویه گرفته.این جوابی که بود که من با اطلاعات کمی که دارم تجربه کرده بودم گفتم شاید به درد شما بخوره.

سلام وقت شما هم بخیر ، پس احتمالا اون شخصی که اول ترسیم رو انجام داده ، (من فایل رو از یه نفر دیگه گرفتم)و ادامه دادم .

تو محیط پرسپکتیو کد ترسیم کرده ،شاید،

ممنون از راهنماییتون ???

سلام این تاپیک کمپ فتوشاپ هست ?

ببخشید?

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???