⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺حکیمه آسمیه

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

حکیمه آسمیه

سلام آقای سروی ، خسته نباشید وقتتون بخیر ??

A63ED64CA15A-996

خدمت شما

خدمت شما : 

826A3BA094C4CBA47CD7E6D02C54321318ABFCF6DD253FB9DA651C2EF3AF8D4

?

سلام آقای سروی وقتتون بخیر☘☘☘??

بعد از انتخاب کلی حجم و mood board و .... که اکثر وقتها بی نتیجه میمونه ?منظورم اینه تا آموزش ها رو می بینم نظرم عوض میشه ،خلاصه به این نتیجه رسیدم با این حجم شیت ببندم، فقط چندتا عکس ازش دارم که الان میخوام حجم بزنم و ......??

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

کار خوبی هست اتفاقا 

حدود شیت رو مشخص کنین 

آقای سروی من حدود شیت رو دستی مشخص کردم ، خیلی ببخشید،با لپ تاپ کار میکنم حجم و دایکیومنت های دیگه رو داشتم آماده میکردم هر ۱۰ دقیقه لپ تاپ خاموش میشه متاسفانه خیلی ریسکی دارم پیش میرم نمیدونم به جایی برسم یا نه? جای ترس داره این خاموش شدن های یهویی وسط هر کاری متاسفانه،  ?  

فایل های آپلود شده:

کار اوکیه ?

مشکل لپ تاپ چیه ؟ دایکیومنت سنگین شده یعنی ؟!

نه دایکیومنت سنگین نبود، چه با کد کار کنم چه اسکچاپ هرچی ..... خاموش میشه .? 

0003-034D-0239-00E8

salam khedmat shoma☘☘☘

استاد خسته نباشید ☘?،من این تصویر رو آماده کردم ولی وقتی میکشم داخل شیت خیلی کوچیکه فیکس نمیشه مثل شما چرا ??

فایل های آپلود شده:

2 دلیل میتونه داشته باشه 

از ایمیج ساز هر 2 تا شون اسکرین بدین 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???