⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: دانلودهای کمپآپ فوتوآرکفصل هشتم

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

فصل هشتم

نقل قول از اعظم موسائی در 19/01/1400, 3:32 ب.ظ
نقل قول از عاطفه زارع زادگان در 13/01/1400, 10:55 ق.ظ

سلامی نو و تازه به همه دوستان،علی الخصوص به مهمدس سروی،سال نو همگی مبارک امیدوارم امروز هم سیزده به در به همگی خوش بگذره البته تو خونه ?

مهندس یه سر تاپیکا زدم بلا به دور،دیدم پاتون شکسته.امیدوارم هرچه زودتر سلامتی خودتونو به دست بیارید.

به قول خانم موسایی ، گفتم یه سر بزنم اینجا گرد و خاک نشینه?

اومدم سایت ببینم چه خبر، دیدم فوتوآرک ،مظلوم یه گوشه نشسته هیچکسم کاری به کارش نداره?

خب خدا رو شکر من فک میکردم خودم تک و تنها خونه نشستم روز 13 بدر نگو شما هم خونه بودی? من امروز برای پست پروی یه کاری سر زدم فتوشاپ خوبه جای بعضی ابزارها یادم رفته بود?‍♀️?‍♀️?‍♀️اصن یه وضعی. یاد فتوارک افتادم یه آه کشیدم گفتم بیام یه سر بزنم اینجا. 

سلام روز بخیر

بله من کلا خونه بودم 🙂 از بس ما فتوآرکی ها حرف گوش کن هستیم ::)))

نقل قول از نبی سروی در 19/01/1400, 4:06 ب.ظ

قبلا این مسئله اطلاع داده شده بود : 

سلام خانوم زارع زادگان? 

هر فصل در یک ماه منتشر میشه  

یعنی فروردین 1400  اردیبهشت و خرداد 

تایمی کافی داده میشه تا کسی به خاطر ندیدن حذف نشه . 

مهندس یعنی این صحبتتون این معنی عمیق و میداد و من درکش نکردم؟؟؟؟ :))) وااای بر من که چقدررر هر روز و روزی چند بار سایت و چک میکردم که اگه فیلمارو منتشر کردید یه وقت خدای نکرده من عقب نمونم و حذف نشم :)))  در هر صورت بازم ممنون .

?? 

خوبه حداقل اینجوری گرونا نگرفتین ?

سلام دوستان ? 

بالاخره طلسم توقف طولانی رو شکستم ?? 

خوب همونطور که قول داده بودیم چون این تاخیر طولانی به خاطر مشکلات بنده بوده ؛ از این فصل به بعد کسی از فتوآرک حذف نمیشه و تاپیک دوستانی که حذف نشدن تا الان به تاپیک فوتوآرک VIP منتقل میشه و طبیعتا بقیه فصل ها رو از همون جا میتونن دانلود کنند .

جمع بندی فصل هشتم رو هم همونجا قرار دادم و شما نیاز به تهیه لایسنس برای بقیه فوتوآرک دارین که از همون بخش VIP فوتوآرک اقدام کنین . ( همین تاپیک اختصاصی اینجا تون میره اونجا ) 

نقل قول از نبی سروی در 15/03/1400, 0:31 ق.ظ

سلام دوستان ? 

خوب همونطور که قول داده بودیم چون این تاخیر طولانی به خاطر مشکلات بنده بوده ؛ از این فصل به بعد کسی از فتوآرک حذف نمیشه و تاپیک دوستانی که حذف نشدن تا الان به تاپیک فوتوآرک VIP منتقل میشه و طبیعتا بقیه فصل ها رو از همون جا میتونن دانلود کنند .

جمع بندی فصل هشتم رو هم همونجا قرار دادم و شما نیاز به تهیه لایسنس برای بقیه فوتوآرک دارین که از همون بخش VIP فوتوآرک اقدام کنین . ( همین تاپیک اختصاصی اینجا تون میره اونجا ) 

سلام اقای سروی امیدوارم حالتون خوب باشه..

ببخشید یعنی برای اونایی که فصل 8 حذف شدن امکان مشاهده وجود نداره؟

سلام وقت تون به خیر باشه ? 

واقعیت ش اصلا حواسم به اینکه بچه های حذف شده باید جمع بندی فصل 8 رو ببینن نبود ! ویدئو ش رو به صورت mp4 اینجا میذارم که بتوینن استفاده کنین .

لینک دانلود خدمت شما : 

[video src="https://dl.upsketchup.ir/UPsketchUP/CampUP/99.5/8-9.mp4" /]

سلام شبتون بخیر،امیدوارم حالتون خوب باشه و البته پاتون هم بهتر شده باشه.دلمون تنگ شده بود برای اموزش های شما.خیلی ممنون بالاخره این طلسم و شکستید???

نقل قول از نبی سروی در 15/03/1400, 8:30 ب.ظ

لینک دانلود خدمت شما : 

[video src="https://dl.upsketchup.ir/UPsketchUP/CampUP/99.5/8-9.mp4" /]

ممنونم ??

نقل قول از نبی سروی در 15/03/1400, 0:31 ق.ظ

سلام دوستان ? 

سلام روز بخیر

خداروشکر که بهترید

دست شما درد نکنه?

ممنون از همگی دوستان ?? 

بالاخره پیش میاد دیگه ??

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???