⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: دانلودهای کمپآپ فوتوآرکفصل هشتم

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

فصل هشتم

نقل قول از نبی سروی در 18/11/1399, 3:19 ب.ظ

سلام عزیز 

این ورکشاپ کمتر از 2 روز زمان نیاز داره?

چشم ممنون

سلام دوستان? 

ممنون میشم PSD های درخواست شده رو زودتر ارائه بدین تا بتونیم جمع بندی مفصلی برای فصل 8 داشته باشیم و بریم برای فصل بعدی . 

نقل قول از نبی سروی در 24/11/1399, 4:33 ب.ظ

سلام دوستان? 

ممنون میشم PSD های درخواست شده رو زودتر ارائه بدین تا بتونیم جمع بندی مفصلی برای فصل 8 داشته باشیم و بریم برای فصل بعدی . 

سلام،ارسال شد.

سلام علیکم. گفتم یه کامنت بزارم گرد نشینه رو کمپاپ. خیلی همه ساکت و مودب و دست به سینه یه گوشه نشستن، نه حرفی نه سخنی نه چیزی? 

انتهای این هفته مجدد استارت میزنیم 

پوزش بابت وقفه طولانی?

مشتاقانه منتظرم ببینم این فصل چی برامون داره?

سلام شبتون بخیر.امیدوارم همگی سالم و سلامت باشید.مهندس سروی،با استوری های اینستاگرام من یه سوالی برام پیش اومد.

آیا اینور سال فقل نه فوتوآرک منتشر میشه؟

یادمه همچین چیزی گفته بودین که ۱۱ فصله و اونور سال هم ۱۰ و ۱۱ منتشر میشه درسته؟

لطف میکنید یکم شفاف سازی کنید؟چون من هرروز سایت و چک میکنم دیگه گفتم سوال کنم مطمئن شم و یه برنامه بریزم.

سلام خانوم زارع زادگان? 

هر فصل در یک ماه منتشر میشه  

یعنی فروردین 1400  اردیبهشت و خرداد 

تایمی کافی داده میشه تا کسی به خاطر ندیدن حذف نشه . 

خب خداروشکر.چون من نگران بودم اونور سال کلاسای فشرده دارم گفتم سوال کنم خیالم راحت بشه باهم تداخل نداشته باشن.ممنونم

?

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???