⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺اشکان درویش

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

اشکان درویش

??? ماشاالله حافظه 

سلام جناب سروی اول فایلی که روش میخوام کار کنم می فرستم براتون اگر خوب نیست بگید عوض کنم ممنون

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

اینها هم تمرین قسمت 5-3 هستش فقط نمیدونم لند این مدلی سلکت کردم درسته یا باید ویرایش بشه

فایل های آپلود شده:

تصویر اوکی ه -استایلی که میخواین کار کنین رو مشخص کنین ?

نقل قول از نبی سروی در 05/09/1399, 5:55 ب.ظ

تصویر اوکی ه -استایلی که میخواین کار کنین رو مشخص کنین ?

والا 26 تا رفرنس سیو کردم حالا انتخاب سخت شده?

بین این سه تا کدوم رو پیشنهاد میکنید شما در مورد آخری اصلا هیچ دیدگاهی ندارم چطور میخواد بشه شاید با دیدن قسمت های بعدی بتونم بفهمم داستانش چی میشه

فایل های آپلود شده:

جناب سروی این رو لطفا در حد یه تمرین در نظر بگیرید گره خوردم تو هم با این تمرین کلا تو این چیز قشنگی مه فرستادم میخوام ببینم اصل داستان رو گرفتم یا نه کلا دارم یه سمت دیگه میرم؟

فایل های آپلود شده:

الان با دیدن بقیه فیلم دیدم اشتباه رفتم کلا دوباره از صفر شروع میکنم این سری اصولی برم جلو

نمونه هایی که فرستادین به هدف نزدیکن ولی چیزی که خطوط زدین از هدف دوره خیلی 

نقل قول از نبی سروی در 05/09/1399, 8:35 ب.ظ

نمونه هایی که فرستادین به هدف نزدیکن ولی چیزی که خطوط زدین از هدف دوره خیلی 

فعلا جک لپ تاپم شکست جناب سروی فکر کنم هم کمپ آپ رو از دست دادم هم بقیه آموزش ها و سفارش هام رو فردا اعصابم یکم آروم بشه ببینم میتونم درستش کنم یا نه که ادامه بدم ??

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???