⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺اشکان درویش

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

اشکان درویش

? و من الله توفیق ! 

نقل قول از نبی سروی در 05/09/1399, 8:51 ب.ظ

? و من الله توفیق ! 

فعلا یه تیکه چوب گذاشتم قاب لپ تاپ باز بمونه فن گیر نکنه به جک چه داستانیه بخدا داریم یکم صداش زیاد شده ولی روشن میشه 

قشنگ نقش معمار اینجا مشخص میشه ?

نقل قول از نبی سروی در 05/09/1399, 10:34 ب.ظ

قشنگ نقش معمار اینجا مشخص میشه ?

البته من رشته ام عمران و شبکه بوده و حرفه پدری هم صنایع چوب ?? معماری بیشتر علاقه هستش (به قول یکی از دوستان فرق من با معمارها این هستش همه چیز رو باکس میبینم)

??

سلام جناب سروی به نظرتون مسیرم درست شد یا هنوز تو در و دیوارم البته هنوز کامل نشده ولی گفتم تا خلوته بپرسم که بعدا گره نخورم

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

رفرنس هم این بود

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام جناب درویش ? 

الان مسیر کاملا درسته 

پرداخت کم داره  

زمین 

استروک 

خطوط هندسی که معمارانش کنه 

پرسوناژ 

نقل قول از نبی سروی در 08/09/1399, 9:16 ق.ظ

سلام جناب درویش ? 

الان مسیر کاملا درسته 

پرداخت کم داره  

زمین 

استروک 

خطوط هندسی که معمارانش کنه 

پرسوناژ 

چشم حتما تکمیلش میکنم اول خواستم از درستی مسیر مطمئن بشم چون کار بار ابزار هارو کامل متوجه شدم اما اصول این سبک کار برام یکم گنگ هستش مشکل اصلی من این بوده فکر کنم بر میگرده به همون صحبت دوستمون که همه چی رو مربع میبینم ?دیدم نسبت به این سبک کار چیز دیگه ای بود

یه دایرهع بکشین وسط صفحه همین کار رو بندازین توش و ابرهاش بیرون بزنه + 4 تا کفتر و تمام ? سخت نگیرین ?

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???