⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺اشکان درویش

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

اشکان درویش

تازه شروع راه هستم انشالله فصل های آینده جزییات بیشتر فقط الان من منتظر اون فصلی هستم که میگید این فایل خام اسکچاپ رو ببرید کلا تو فتوشاپ پست پرو خفن کنید ?????

داشتم دنبال دکمه قفله میگشتم واسه تاپیک یهو دلیلش رو فهمیدم و جمله خداحافظی رو دیدم سیستم و خاموش کردم برقهارو هم خاموش خودم رفتم زیر پتو قایم شدم از ترس?

??

فعلا آرشیو درست کنیم واسه رفرنس ها تا قسمت 5 بیاد (یکی دیگه از وسواس ها رو شد مثل عوض کردن آبجکت ها)???

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

?? سرعت آپلود 30 کیلو بایت? 

دلم واسه تهران تنگ شده?

نقل قول از نبی سروی در 05/09/1399, 9:20 ق.ظ

?? سرعت آپلود 30 کیلو بایت? 

دلم واسه تهران تنگ شده?

سلام جناب سروی نمی دونم الان یزد تشریف دارید یا گرگان اما مازندران رو خدمتتون عرض کنم دیروز تو تلگرام اومدم جواب مشکل یکی از دوستان رو بدم ساعت 2 بعد از ظهر تلاش کردم وصل بشم ساعت 9 شب موفق شدم جواب سوال رو بدم ????? (بدون فیلتر شکن یه فایل 5 مگی یک ربع طول کشید تازه پهنای باند اینترنتم 16 مگ هستش مثلا صد رحمت به دایال آپ)

ماشاالله همه ی لوکیشن های ما رو هم بلدین که??? 

یزدم ولی روستای پدری ☺

نقل قول از نبی سروی در 05/09/1399, 9:50 ق.ظ

ماشاالله همه ی لوکیشن های ما رو هم بلدین که??? 

یزدم ولی روستای پدری ☺

جناب سروی من از یاران خیلی خیلی قدیمی هستم ولی تا الان حرف نمیزدم توی تاپیک ها (الان همه میگن کاش باز سکوت کنی????)

??? 

نه جالب شد برام ؛ شما شجره نامه رو داری کلا ?

نقل قول از نبی سروی در 05/09/1399, 3:00 ب.ظ

??? 

نه جالب شد برام ؛ شما شجره نامه رو داری کلا ?

اطلاعاتی بود که خودتون گفته بودین تو فیلمهای اسکچاپ فصل اول ????

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???