⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺امیر رضا new

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

امیر رضا new

مثل اینکه عوض شده ماشین آی دی ها ?

امیدوارم بتونم حلش کنم برای سری های بعدی فصل 6 

4zar8h92oc4M3kh2UK+t15duEoCV9tiaGkCMfChrWPCOxJpEdp0SuwWLfkzbvZRZypvO4riEOtFw4Snv+rNH6/2xwp/6O7hLWSv8vBC4LPxCcW0dzbAyk8N89EWUEapq3dHVksC/0/kUbol4DllUwge+ZUO12BCyjHiG0zlnA9EKgHxl9A4SoUSdkctx8t1fZHpnenNl

سلام جناب سروی عزیز . ممنون بابت آموزشای عالی تون . ???

اینقدر اموزشا خوب و پر‌از نکته بود که  ۲بار دیدم تا نکته ای رو از دست ندم . ?❤

این تمرین بنده 
  این کار طراحی خودم هست 

فرض رو بر این گرفتم که رند روز و سایر مدارک رو تو شیت دیگه ای قرار بدم البته کامپوزیتش برام یکم سخت شد ...

راستی مهندس جان یه مشکلی هم که قبلا داشتم تیک کانتنت اویر بود که موقع کراپ برام فعال نمیشد و هچنان هم نمیشه. نمیدونم باید کار خاصی انجام بدم تا فعال بشه ؟

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

خسته نباشین کار خوبی شده 

خود ساختمون رو رنگ زرد ( مکمل این بنفش بکنین ) 

آسمون خیلی خوب به بالا شیت کشیده شده ولی توی خط افق و اتصالش به پایین یهو بریده شده .

شاید اگه آسمون خنثی تر باشه و خود حجم هم زرد پخت های بشه مشکل حل بشه کامل 

در مورد کانتنت اویر هم باید اول یک لایه رستر انتخاب کرده باشین تا فعال باشه . 

خیلی ممنون مهندس  شما خسته نباشین همه زحمتارو شما میکشین ???. خدارو شکر . واقعا خستگی از تنم رفت ❤

الان  انجام میدم براتون میفرستم

جناب سروی عزیز انجام دادم ? بهتر شد؟ 

فایل های آپلود شده:

خیر عزیز قبلی بهتر بود به مراتب 

و صحبت بنده چیز دیگری بود در تغییر 

فکنم مال خستگی زیاده   ?

الان اینی که دوباره فرستادم بهتر شد؟ 

اگه بیشتر‌ راهنمایی کنین ممنون میشم ???

فایل های آپلود شده:

سلام عزیز خسته نباشین? 

ایرادات به قوت خودشون باقی هستن و باید از شما خداحافظی کنیم در این کمپآپ ?

سلام جناب سروی عزیز من یک تمرین دیگه هم انجام دادم

فایل های آپلود شده:
نقل قول از نبی سروی در 21/10/1399, 11:44 ب.ظ

سلام عزیز خسته نباشین? 

ایرادات به قوت خودشون باقی هستن و باید از شما خداحافظی کنیم در این کمپآپ ?

مهندس جان گفتین اسمونو یکم خنثی کنم و رنگ زرد به ساختمون بدم  ... اینکارو انجام دادم ? رو قسمت شیب دار ساختمون رنگ زرد رو اضافه کردم تا نور افق روش بیوفته و اون قسمتی هم که گفتین زردو با بنفش ترکیب کنم با اوپسیتی کم اینکارو کردم

ولی بازم اگه دقیق تر بگین ممنون میشم ?? . 
  کار بقیه بچه هارو هم دیدم ولی چون دقیق متوجه ایرادم نشدم  یک کار دیگه هم انجام دادم که فرستادم براتون?

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???