⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺امیر رضا new

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

امیر رضا new

سلام جناب سروی عزیز ?. ممنون بابت وقتی که گذاشتین .

Wow...  الان که گفتین رفتم دیدم و فقط یک لایه بود که اسمارت ابجکتش حفظ شده بود و بعد رسترایز کردنش حجمش از ۲.۶۷ گیگ رسید به ۲۰۳ مگابایت ? ... مشکل بسیار بزرگی رو برام حل کردین یک دنیا ممنون مهندس.

پس به صورت کلی  بعد اینکه تصویری وارد کردم و تبدیل به اسمارت ابجکتش کردم بعد از تغییر ابعادش که مطمئن  شدم  که دیگه نیازی به تغییر ابعاد نداره اونو رسترایز کنم  ؟ دیگه اینقدر سنگین نمیشه؟ 

واگه باز نیاز به تغییر سایز داشت کانورت تو اسمارت کنم که همون کیفیتی که داره  رو گارانتی کنه و بعد تغییرات ابعاد دوباره رسترایز کنم؟  

یا موقعی که خواستم رزولوشن داکیومنت رو  کم کنم که حجم فایل بیاد پایین همه لایه های اسمارت رو رسترایز کنم؟ 

بعد یه سوال دیگه اینکه اگه مثل کاری که من کردم و با لایه های اسمارت رزولوشن داکیومنت رو کم کردم همچنان کیفیت خروجی حفظ میشه یا نه فقط الکی حجم فایل رو سنگین میکنه ولی  کیفیت و رزولوشن رو هم پایین اورده؟

اره واقعا اونم  رندرفارمی با هزاران Node ??

مهندس جان این لایه که  سبز شده دلیلش چیه ؟ ?

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سوالات تون درمورد اسمارت آبجکت خودشون پاسخ هم دیگه رو میدن? ( یه قسمت در مورد اوپیمایز فتوشاپ داریم اون که منتشر بشه کاملا حل میشه براتون )

در مورد اون رنگ سبز هم چیز خاصی نیست برای نشانه گذاری لایه هست که توی شیت بندی های پر لایه استفاده میشه ( میرسیم بهش )

نقل قول از نبی سروی در 06/10/1399, 0:05 ق.ظ

سوالات تون درمورد اسمارت آبجکت خودشون پاسخ هم دیگه رو میدن? ( یه قسمت در مورد اوپیمایز فتوشاپ داریم اون که منتشر بشه کاملا حل میشه براتون )

در مورد اون رنگ سبز هم چیز خاصی نیست برای نشانه گذاری لایه هست که توی شیت بندی های پر لایه استفاده میشه ( میرسیم بهش )

سوالامو با جوابای احتمالی خودم پرسیدم  ببینم درست درک کردم مطلبو یا نه که خداروشکر  مثل اینکه درست درک کردم??

سلام جناب سروی عزیز  . وقت بخیر و خدا قوت بابت زحماتتون ???

ماشین‌ایدی بنده : 

ADB0A75D6EF1-996

سلام خدمت شما : 

410EB90FAF43410ABD956A4ECA12DF1A7FA3042B0931F6B45ED9DCA978A275C0

ممنون ???

سلام  جناب سروی عزیز وقتتون بخیر  . 
ماشین ایدی جدید بنده : 
0003-034D-045C-00E8

خدمت شما :

ehrk3QWGw0YwaV/M5W0xlHEnQRivNYEW68+UQ/t/poxX+cKQX4SCOI9zGGlbzIOnjvGSvzwOAAfnn1+EtM0lOyDo4d/e6vLJb/fLcRvbZE43Q/USWR8i4Fnz+b9tT/jxCYWVd1Nm6oCjSyRuGNvGvtqWn5Jkc9/maDfz2p8U3ZoUf8+HWL8iiuTrG9HPl+ZFdWppbWJx

سلام جناب سروی عزیز . وقتتون بخیر . 

واسه سری سوم ماشین آیدی جدید برام ایجاد شده :

0003-0D3B-045C-024A

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???