⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخپشتیبانی تیا رندر VIP: 🌹لطفا موضع جدید ایجاد نکنید ؛ این تاپیک صرفا برای استفاده از تجربیات کاربران Thea Render ؛ پابلیک شده است.🌹حسین زارع

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

حسین زارع

سلام جناب مهندس

متریال سطح اب یه استخر یا حوض جلوی ویلا رو چطور بسازیم که بهترین نتیجه رو بده؟ چند تا کار البته با ویری دیدم خیلی دلبر بودن?

سلام عزیز هیچ متریالی بهترین نتجه رو برای همه جا نمیده 

شما باید با ساختار متریال آب آشنا باشین 

تصویر مد نظری که میخواین بهشون برسین رو بگین راهنمایی تون کنم .

سلام . ممنون

یه چیزی مثل این برای مثال . 

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

این متریال خودش مستر کلاس هست ? 

اول از همه اینکه با گرافیک نمیتونین رندرش کنین چون باید با TR انجام بشه .

به صورت کلی میگم :

یک شیدر مدیوم هست با میکرو رافنس به علاوه 2 لایه بامپ(یا نرمال ) - یکی ریز موج ها یکی موج های درشت تر 

ببینید کارمون به کجا رسیده برای مثال از متریال ؛ high end استفاده میکنیم???

اقامنظور از TR  چیه؟واقعا نمیدونم

اگه نمیدونین TRچیه برگردین کل پکیج و از اول ببینین ?

سلام جناب مهندس

به کورس اموزشی تیا قراره قسمت هایی اضافه بشه؟یا تغییراتی داده بشه؟تو اموزش ها از یه رندر نمای کلاسیک گفتین اونو قراره اضافه کنین؟?

مهندس عکس پیوست بو سیله ی مکس تولید شده . با اسکچاپ هم میشه انتظار این خروجی رو داشت ؟

سلام عزیز وقت تون به خیر باشه ? 

ورکشاپ نمای کلاسیک و موارد دیگه ای  که قرار بود به کورس تیا رندر اسکچآپ اضافه بشه فعلا متوقف هست به خاطر ورژن3 تیا رندر . اگه این آموزش ها رو ضبط میکردم بعد از ورژن 3 کاربر به مشکل میخورد چون واقعا آپشن های ورژن3 تیا رندر  بیشتر و قایل توضیح شدن . 

عکس پیوست شده خروجی ضعیفی محسوب میشه? و با ساده ترین موتورهای رندر مثل اینسکیپ و یا حتی پودیوم هم توی اسکچآپ میشه بهش رسید دیگه تیا رندر که بماند . اگه شما نمیتونین این اثر رو با تیا رندر و آموزش های ارائه شده در این پکیج تهیه کنین ؛ قسمت های جدید هم نمیتونن کمکی بهتون بکنن☺این اثر نه واقع گرایانه س ؛ نه جزییات کافی داره  و نه محیط سنگینی داره . 

بنده ترجیح میدم فکر کنم که شما هنوز پکیج تیا رندر و اسکچآپ ما رو مشاهده نکردین???

خوب درست فکر میکنین چون 2 سالی هست پکیج رو خریدم ولی هنوز نگاه نکردم?? هم کمبود وقت و هم یه جورایی تا زورکی نباشه چیزی خیلی براش وقت پیدا نمیکنم?به همین خاطر کمپاپ فتوشاپ واقعا به دلم نشست ؛ چون خیلی چیزا ازش یاد گرفتم . 

بر اساس همین داوطلبانه درخواست همکاری در پروژه های سایت رو دادم تا در کار گروهی وضعیت کارم رو بهتر کنم.زنبیل گذاشتم اول صف?امیدوارم هر چه زودتر یه پروژه یا کار استارت بخوره تا شروع کنیم

سلام مجدد عزیز ? 

در شروع همکاری مون با هنرجو ها ازشون مصاحبه میگیریم برای همکاری پروژه ها و قطعا شمایی که آموزش ها رو ندیدین رو نمیتونیم توی جمع کاری مون بپذیریم?☺

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???