⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخپشتیبانی تیا رندر VIP: 🌹لطفا موضع جدید ایجاد نکنید ؛ این تاپیک صرفا برای استفاده از تجربیات کاربران Thea Render ؛ پابلیک شده است.🌹حسین زارع

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

حسین زارع

این که بد شد? پس برم شروع کنم برا مصاحبه اماده بشم. به قول خودتون ما به تلاشمون ادامه میدیم??

این بد نشد .

در حقیقت کار بد رو شما کردین که پکیج بی زبون رو تهیه کردین ولی انداختین ش یه گوشه ! ?

عاشقتم که همیشه یه جوابی داری???

نقل قول از نبی سروی در 08/11/1399, 10:36 ق.ظ

سلام مجدد عزیز ? 

در شروع همکاری مون با هنرجو ها ازشون مصاحبه میگیریم برای همکاری پروژه ها و قطعا شمایی که آموزش ها رو ندیدین رو نمیتونیم توی جمع کاری مون بپذیریم?☺

چه جالب!!! مهندس نگفته بودید،  مصاحبه چی میگیرید؟!

نقل قول از hosein در 08/11/1399, 8:42 ب.ظ

اینکه جوابی نبود، جواب دارن دندان شکن ???خلاصه مراقب باشید اخوی

نقل قول از اعظم موسائی در 09/11/1399, 11:05 ق.ظ
نقل قول از hosein در 08/11/1399, 8:42 ب.ظ

اینکه جوابی نبود، جواب دارن دندان شکن ???خلاصه مراقب باشید اخوی

کاااامل حواسم هست ???

سلام و عرض ادب

از اون روز شروع کردم ب دیدن اموزشها?
این اولین کار بعد از مروری بر اموزش ها شد.
لازم ب ذکره که کار بازاریه و باید در حداقل زمان تهیه بشه ، مثلا طرف عکس میده سه ساعت بعد میگه تحویل بده!
به همین خاطر نه زمان فضا سازی و .. هست و نه اصولا صرفه داره.چون هر چقدر هم فضا قشنگ کار بشه عملا دستمزد تفاوتی نداره? به همین خاطر فوکوس بنده فقط روی خود ساختمون ، متریال ها و مدل هست.
دوستان محترم و اساتید عزیز لطفا ایرادات کار رو بگید تا اصلاح بشه و به امید خدا و با یاری شما کیفیت کار رو بهتر کنیم.??

سلام عزیز دل? 

تا فصل چند رو مشاهده کردین ؟ 

بدون فضا و بستر مناسب نمیشه کاری رو ارتقا داد . نگاه شما به رندر خوب اشتباه هست . یک تصویر برای بنده بفرستین که بسترش خوب نیست ولی رندر خوبی تلقی میشه . 

سلام مهندس جان ارادت?

بخش رندر ساختمون سفید رنگ رو کامل دیدم ، اینقد کامله که تقریبا هر چه برای رندرینگ نما و متریال سازی و .. لازم بود درش گفته شده . 

البته که فضا سازی بسیار مهمه ؛ اما همون طور که عرض کردم بحث کار بازاری هست . یعنی من بشینم بهترین فضا رو هم درست کنم یک ریال دستمزد بیشتری نخواهد داشت. از اون که بگذریم ؛ مقوله زمان میاد وسط که پروژه رو فوری فوتی میخواد طرف . بنابراین موارد بنده مجبورم که فقط به خود نما ؛ متریال ها و مدل بپردازم . جالب اینجاست که یه مقدار هم به فضا که اهمیت میدیم ؛ میگن صاحب کار تمرکزش رو از دست میده ! و نمیتونه درست تصمیم بگیره ! فقط ساختمون رو دربیار ! 

ببینید مثلا طرحی که فرستادم مربوط به این ساختمان هست .برای مثال شما اگر بودید چطور فضا سازی رو برای این کار انجام میدادید ؟

پ.ن

یه چندتا سایت برای الهام گرفتن رندر خارجی معرفی کنید مهندس

عزیز بنده با صحبت شما موافق هستم . نمیگم برای کاری که هزینه ش رو نمیدن بیشتر کار کنین. به هر صورت اقتضای اون پروژه همین بودجه ست . بنده منظورم این هست که فقطی شما جنس کار و مشتری تون به این شکل هست چرا اثر رو کرکسیون میکنین ؟ یا یه قدم برگردیم به عقب چرا پکیج تهیه کردین ؟ ☺

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???