⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺حسین زارع

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

حسین زارع

حرص و جوش نخورین ?

کار نیکو کردن از پر کردن است 

1 روز و نیم دیگه وقت دارین استراحت کنین و دوباره ادامه بدین . 

یخورده زیر زمین رو براش بزنین - یک دست نباشه - یعنی هرچی پایین تر میره  کم رنگ تر بشه مثلا 

با استفاده از روش آموزش داده شده برای Stroke  کردن >> خط آسمان ساختمون رو خط قرمز بندازین و طبقه زیری هم مشکی کنین  - شاید اینجوری پرسوناژ های قرمز هم بیشتر به کار بیان 

پ.ن : 

این تمرین ها و تغییرات رو الان انجام ندین فصل چهارم اووردوز میکنین . بنده میدونم چه چیز میخوام و چه چیز باید برای شما نهادینه بشه تا فتوشاپ در جان تون بشینه . 

سلام 

باور کنین همش داشتم حرص میخوردم ?

اون مورد stroke رو که گفتین اصلا بلد نبودم به همین خاطر رفتم یه اموزش هایی دیدم ولی ازشون چیزی دستگیرم نشد ولی تا جایی که فهمیدم انجام دادم و پرسوناژ ها رو قرمز کردم . فقط یه چیزی ما ادم قرمز که نداریم خیلی تابلو شده به نظرم ?‍♀️ نتیجه کار چند روزه بنده هم شد این قربتا الی النبی سروی ??

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

استروک دادن توی آموزش خودمون گفتیم لازم نبود جای دیگه سرچ کنین .

این خدمت شما : (تا حالا توی کمپ همچین ارفاقی نداشتیم? )

فایل های آپلود شده:

سلام جناب مهندس ؛ تغییراتی که گفتین رو اعمال کردم?

فایل های آپلود شده:

خسته نباشین

البته منظور من رد شدن خطوط بود ولی قابل قبول هست ?

ما که کاری نمیکنیم استاد عزیز ؛ شما خسته نباشین که اینطوری وقت و انرژی میزارین ?

?

سلام و عرض ادب 

خیلی خوشحال شدم که رفع کسالت شده اقای مهندس ? امیدوارم همیشه سالم و تندرست باشید

این ایدی سیستم بنده است A3C752D5BCEE-955

با احترام

سلام جناب زارع و ممنون از لطف تون 

لایسنس خدمت شما : 

3E2EFAF2CCB96B8C4A7FAC8CE7C5E8D4B9760432B48EC116DDB726C5D7F07408

سلام و عرض ادب . بنده با چندتا عکس متفاوت کار کردم که نتیجه شد این . از تمام مواردی که اموزش دادین استفاده کردم . بریدن و چیدن و بلند مود ها و مسک و پرسپکتیو و ادحاسمنت ها و ... 

همه سعیمو کردم امیدوارم مفید باشه . عکس هایی که استفاده کردم رو گذاشتم تو یه فایل و ارسال کردم . 

با احترام

فایل های آپلود شده:

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???