⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: دانلودهای کمپآپ فوتوآرکفصل سوم

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

فصل سوم

سطح فصل سوم رو چطور ارزیابی میکنین ؟
خیلی ساده بود و یک مقدار سنگین تر بشه .1 Vote · 1,49%
کاملا چیزی بود که انتظار داشتم .46 Votes · 68,66%
خیلی سنگین بود برام کاش یه مقدار آهسته تر پیش بریم.20 Votes · 29,85%
67 Participants

کامنت ها رو چک کنین .? 

پست اول رو هم الان ویرایش کردم .

نقل قول از عذرا رفیع در 02/09/1399, 10:06 ق.ظ

سلام من فصل سوم پیدا نمی کنم ،مگه قرار نبود شنبه منتشر بشه ؟؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام

تو کامنتای قبلی همین جا گفتن که به یکشنبه موکول میشه

کامنت ها خیلی زیاد شده

استاد کاش قسمت دانلود فایل هارو از نظرات و سوالات جدا میکردید و هرچی لینک میذارید فقط همونجاها باشه. اینجا داره به صفحه چهارم میرسه...

از این بابت فروم قبلی که لینک های دانلودی و یه سری نکات همگانی رو مستقیما برای همه اعضا اون کورس میفرستادید و نوتیفی بهمون میرسید خیلی بهتر بود. اگه بشه رو اینم برای خودتون فعال کنید همچین امکانی رو

سلام رحمان جان 

کوتاهی از من بود که هایلایت کامنت ها رو توی کامنت اول تاپیک اضافه نکردم 

اون قابلیت وبسایت قبلی رو نمیشه اینجا اضافه کرد ( و البته وجود کامنت های کامل مشابه برای سئو  سم محسوب میشه ) 

نقل قول از نبی سروی در 02/09/1399, 10:29 ق.ظ

سلام رحمان جان 

کوتاهی از من بود که هایلایت کامنت ها رو توی کامنت اول تاپیک اضافه نکردم 

اون قابلیت وبسایت قبلی رو نمیشه اینجا اضافه کرد ( و البته وجود کامنت های کامل مشابه برای سئو  سم محسوب میشه ) 

ممنونم اختیار دارید. یه خوبی این کمپاپ اینه که کم و کاستی های فروم جدید خیلی سریعتر پیدا میشن

میخواستم تو خارج از گود یه تاپیک کم و کاستی های فروم و وبسایت و هرچی که حس میکنیم باید اضافه شه یا تغییر کنه ایجاد کنم.

پس اگر ممکنه محبت کنید یجوری همه‌ی نکات مهم و فایل ها و صحبت های تکمیلی رو توی ویرایش همون کامنت اولی که خودتون میگذارید اضافه کنید

اینجوری دیگه لازم نیست ما همه‌ی صفحات بعدی و ویرایش هاشون رو چک کنیم

کار خوبی میکنی رحمان جان 

سلام استاد عزیز

ویدیوهای فصل سوم هنوز آپلود نشده؟

ویرایش جدید : 

دوستان مشکل فنی عجیبی در تدوین آموزش ها پیش اومده که صبح بنده رو درگیر خودش کرده . این مشکل اگه همین الان هم حل بشه تا پاسی از شب رندر و  آپلود ها طول میکشه .
امیدوارم این جنس تاخیر ها در روال کمپآپ پیش نیاد دیگه تا بتونیم پیوسته حرکت کنیم. 
پوزش ?

در مورد زمان تحویل اثر فرقی نمیکنه کی منتشر بشه - هر وقت منتشر شد شما حداقل 3 روز  فرصت دارین ?

نقل قول از نبی سروی در 30/08/1399, 12:11 ب.ظ

سلام به همگی 

محتوای آموزشی فصل سوم شنبه ارائه میشه و تا پایان سه شنبه شب فرصت تحویل اثر داره . 

?

ویرایش : 

سلام ? 

با توجه به گپی که در انتشار فصل سوم پیش اومده و همچنین مشاهده ضعف اکثر بچه های کمپ در مشاهده رفرنس خوب ؛ پیشنهاد میکنم لینک های زیر رو برای آشنا شدن با استایل های مرسوم پرزنت و همچنین کالر شم (اسچم) های متداول مشاهده کنین : 

https://www.pinterest.com/pin/39336196734257770/

https://www.firstinarchitecture.co.uk/photoshop-for-architecture/

https://www.pinterest.com/pin/706291154043244182/

https://www.pinterest.com/search/pins/?q=Photoshop%20For%20Architecture%20Graphics&rs=typed&term_meta%5B%5D=Photoshop%20For%20Architecture%20Graphics%7Ctyped

ایده بگیرین - رفرنس ها رو ذخیره کنین تا در فصل سوم زمان برای این مورد از دست ندین . 

موضوع این فصل پرزنت پرسپکیتو و نما هست . 

پس میتونین کار خودتون رو راحت کنین و تصاویر معماری پرسپکتیو یا رندرهای معماری پرسپتیو دار رو  برای سورس فصل سوم سرچ و ذخیره کنین تا جلو بیوفتین . 

لینک رفرنس ها به شما ذهنیت میده چه جنس تصاویر سورسی رو سرچ کنین و چه استایلی برای پرزنت انتخاب کنین - الهام و انتخاب هدف با شما , چگونگی انجام با محتوای فصل سوم 

?

ویرایش جدید : 

دوستان مشکل فنی عجیبی در تدوین آموزش ها پیش اومده که صبح بنده رو درگیر خودش کرده . این مشکل اگه همین الان هم حل بشه تا پاسی از شب رندر و  آپلود ها طول میکشه .
امیدوارم این جنس تاخیر ها در روال کمپآپ پیش نیاد دیگه تا بتونیم پیوسته حرکت کنیم. 
پوزش ?

در مورد زمان تحویل اثر فرقی نمیکنه کی منتشر بشه - هر وقت منتشر شد شما حداقل 3 روز  فرصت دارین ?

خسته نباشید،مشکلی نیست ماهم این وسط مسطا به کارای عقب موندهی این چند روز میرسیم.خواستم بگم که عذاب وجدان نداشته باشید با آرامش پیش برید.??

نقل قول از نبی سروی در 02/09/1399, 3:32 ب.ظ

ویرایش جدید : 

پوزش ?

در مورد زمان تحویل اثر فرقی نمیکنه کی منتشر بشه - هر وقت منتشر شد شما حداقل 3 روز  فرصت دارین ?

خدا قوت

سلام روز بخیر 

امروز دوشنبه هست هنوز فیلم های فصل 3 گذاشته نشده؟ 

یا من دارم ی چیزی رو اشتباه میکنم ؟

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???