⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: دانلودهای کمپآپ فوتوآرکفصل سوم

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

فصل سوم

سطح فصل سوم رو چطور ارزیابی میکنین ؟
خیلی ساده بود و یک مقدار سنگین تر بشه .1 Vote · 1,49%
کاملا چیزی بود که انتظار داشتم .46 Votes · 68,66%
خیلی سنگین بود برام کاش یه مقدار آهسته تر پیش بریم.20 Votes · 29,85%
67 Participants

استاد عذرمیخوام 

فایل حجم بالا پسوورد داره ! 

نقل قول از نبی سروی در 05/09/1399, 9:15 ق.ظ

سلام عزیز وقت تون به  خیر باشه.

مرسی که اینجوری حضور دارین ! 70 درصد سیلابس مشخص هست و هدف گذاری شده ولی حدود 30 درصد محتوای شناور داریم که با توجه به فیدبک ها جاشون عوض میشه یا حذف میشن .

استاد درود بر شما

منم صبح چهار قسمت رو دیدم... روتین و خوب بود. دوباره هم میخوام ببینم و کار کنم باهاشون

فایل ها هم اوکی بودن. شیپ هارو نصب کردم. پترن هارو هم دونه دونه باید بشینم ایمپورت کنم

آیا قسمت پنجم که ورکشاپ هست جایی آپلود شده و من بی خبرم؟؟ جمعه عصر باید کار تحویل بدیم و فکر کنم تکه اصلی پازل همین قسمت 5 باشه...

تا اینجا که نفهمیدم اون رفرنس های پرسپکتیو که گفتید ببینیم و سیو کنیم چه ربطی به این مباحث داشتن

به بیان ساده نشستم زل زدم به صفحه مانیتور نمیدونم باید چیکار کنم اصلا

سلام و عرض ادب

فایل low cut out پسورد داره گویا

ممنون میشم ضمیمه کنید???

نقل قول از سید نواب تقوی در 05/09/1399, 1:48 ب.ظ

سلام و عرض ادب

ممنون میشم ضمیمه کنید???

درود

upsketchup.ir

من حدسی زدم شد ??

نقل قول از رحمان استکی در 05/09/1399, 2:20 ب.ظ
نقل قول از سید نواب تقوی در 05/09/1399, 1:48 ب.ظ

سلام و عرض ادب

ممنون میشم ضمیمه کنید???

درود

upsketchup.ir

من حدسی زدم شد ??

ممنون???

سلام دوستان پست اصلی آپدیت شد  . برای راحت پیدا کردن آپدیت ها اون ها رو به رنگ سبز درآوردم .?
پسورد فایل های زیپ _ قسمت های ورکشاپ و ... موارد دیگه که سوال دوستان بوده همگی در آپدیت قرار گرفتن. 

نقل قول از نبی سروی در 05/09/1399, 3:36 ب.ظ

سلام دوستان پست اصلی آپدیت شد  . برای راحت پیدا کردن آپدیت ها اون ها رو به رنگ سبز درآوردم .?
پسورد فایل های زیپ _ قسمت های ورکشاپ و ... موارد دیگه که سوال دوستان بوده همگی در آپدیت قرار گرفتن. 

خسته نباشید جناب سروی بریم برای شروع تمرین به امید باقی موندن توی کمپ

نقل قول از نبی سروی در 05/09/1399, 3:36 ب.ظ

استاد سلام و عرض خسته نباشید

ببخشید قسمت 5 رو که دانلود میکنم باز نمیشه فایلش مشکل از دانلود منه؟

بله اوکی شد

با تشکر????

?

سلام 

من به یه مشکلی در قسمت shape  و Gradiant  برام پیش آمده، بعد از اینکه می خواهم لایه های مرتبط با این موارد را ادیت کنم، حتی با باز کردن Properties امکان دیدن مشخصات کامل مثل رنگ و ... را ندارم. چرا این اتفاق پیش می آید؟ می شه لطفا راهنماییم کنید. سپاسگزارم

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???