⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: دانلودهای کمپآپ فوتوآرکفصل سوم

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

فصل سوم

سطح فصل سوم رو چطور ارزیابی میکنین ؟
خیلی ساده بود و یک مقدار سنگین تر بشه .1 Vote · 1,49%
کاملا چیزی بود که انتظار داشتم .46 Votes · 68,66%
خیلی سنگین بود برام کاش یه مقدار آهسته تر پیش بریم.20 Votes · 29,85%
67 Participants

سلام میشه لطفا فیلما اپلود شد تو اینستاگرام بگین تعداد مسیج ها زیاد شده ممکنه پیدا کردنش سخت باشه ممنون???

سلام در روند تولید و انتشار فصل سوم مشکلاتی به وجود اومده 

نگران نباشید 

نقل قول از ریحانه اسدزاده در 03/09/1399, 11:49 ق.ظ

سلام روز بخیر 

امروز دوشنبه هست هنوز فیلم های فصل 3 گذاشته نشده؟ 

یا من دارم ی چیزی رو اشتباه میکنم ؟

اولین کامنت این تاپیک مربوط به این فصل رو بخونین ظاهرا در روند تولید فصل سوم مشکلاتی به وجود اومده که در حال رفع شدن هست درسته هنوز آپلود نشده

فصل سوم شروع شد
کامنت اول آپدیت شد .?❤ 

Fire ?

سلام?

آرشیو Cut Out های درخت و بوته رو نمیشه دانلود کرد... ارور میده

سلام 

الان چک شد مشکلی دیده نشد ?

نقل قول از نبی سروی در 04/09/1399, 11:37 ب.ظ

سلام 

الان چک شد مشکلی دیده نشد ?

فکر کنم مشکل از سیستم من بود... درست شد الان

درود جناب مهندس سروی عزیز ??

بنده چهار قسمتی که قرار دادین رو دیدم( الکی نمیگم که تو کمپیم و حاضریم??) ؛ مثل همیشه همه چی خوب بود ؛ منتظر قسمت پنجم هستم . تو ویدیو ی جمع بندی فصل قبل هم دوبار گفتید مورد چهارم  یعنی مورد پنجم رو گفتید چهارم ? خوب حالا بگه ؛ تو چیکار داری بگو?? بعد اون جمع مکسر تصویر هم عالی بود ؛ تصویرات ?

عرض کنم که سیلابس دوره از الان مشخصه چی قراره باشه یا با توجه به فید بک هایی که حاصل میشه تصمیم میگیرید که چیا باشه ؟ بازم ممنون از این انرژی و وقتی که میزارید . خدا قوت

با احترام

سلام عزیز وقت تون به  خیر باشه.

مرسی که اینجوری حضور دارین ! 70 درصد سیلابس مشخص هست و هدف گذاری شده ولی حدود 30 درصد محتوای شناور داریم که با توجه به فیدبک ها جاشون عوض میشه یا حذف میشن .

سلام خسته نباشید..
قسمت پنجم رو ارائه نمیدین؟ من لینک ورکشاپ قسمت پنجم رو نمیبینم?

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???