⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: دانلودهای کمپآپ فوتوآرکنظرسنجی مهم‌و زنگ خطر

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

نظرسنجی مهم‌و زنگ خطر

چه کنیم در ادامه کمپ ؟
توقف ۱ ماه برای پایان تحویل و امتحانات دانشگاهی7 Votes · 21,88%
ادامه ی روال _ ۴ روز فرصت _ ۳ روز تنفس و جمع بندی14 Votes · 43,75%
ورکشاپ های پر توضیح تر _۷ روز فرصت _ ۷ روز تنفس و جمع بندی و تمرین شخصی11 Votes · 34,38%
32 Participants

سلام به همگی‌? ممنونم که نظرات تون رو کامل گفتین 

بنده نظر خاصی نمیدم تا باعث سو گیری همفکری نشه 

فقط یک نکته اینکه :

ذره ای از محتوا کم نمیشه و رقیق شدن فصول صرفا برای لقمه لقمه تر کردن ش هست . 

نقل قول از نبی سروی در 05/10/1399, 1:24 ق.ظ

سلام‌ به همگی‌? 

توی فصل پنجم با اینکه یک هفته زمان واکسیناسیون دادیم و همچنین بنده محتوی سیلابس‌رو رقیق‌ کردم ولی بیش از ۵۰ درصد اعضای کمپ حذف شدن ? 

اکثر آثار حذف شده فاصله زیادی با استاندارد داشتن و پر از سوتی و بی دقتی که همگی‌ نتیجه زمان نگذاشتن هست . بنده قبلا هم گقتم چون کمپآپ رو اطرافیان نزدیک بنده دارن جلوی چشمم‌پیش‌میرن میدونم اگه کسی نمیرسه بهش به خاطر زمان نگذاشتن هست .

خلاصه امر که نمیدونم برای فصل های پیش رو چیکار کنم و درمونده شدم . 

ممنون میشم نظرسنجی رو شرکت کنین و چه بهتر که نظرتون رو هم کامنت کنین ??

سلام

به نظرم هر کاری که میدونید به کیفیت محتوا اضافه میکنه انجام بدید

راجب موکول به دقیقه ۹۰ کردن یا دلسرد شدن چه از طرف شما چه ما و یا فراموش شدن مطالب ایده ای ندارم

به نظرم اینا به خود ادم بستگی داره تا شرایط

اونکه دقیقه نودیه فرصت سه روزه یا  سی روزه عوضش نمیکنه میذاره واسه شب اخر

سرد شدن هم چه بسا اگر فشار شدید بشه هم اتفاق بیفته و طرف بگه بیخیال بعدا سر فرصت میخرمش. زندگی هممون چه دانشجو چه فارغ التحصیل و شاغل ابعاد دیگه ای هم داره

خودتونم جدا از ضبط و تدوین فیلم؛ نیاز به طوفان فکری و سبک سنگین کردن مسائل و محتوا بیشتر دارید تا یه پایپ لاین استاندارد بسازید و بعدها هم بشه یه کورس اموزشی... بالاخره زندگی و پروژه های کاری و نرم افزار و پکیج های دیگتونم هست. خیلی استرس و فشار برای اینکه الزاما راس فلان ساعت باید آموزش برسونم به کمپ نداشته باشید. حرفم فقط سر کیفیته که فدای کمیت ها نشه

روی ساخت یه پایپ لاین ناب برای فتوشاپ تمرکز کنید... برای من اصلا مهم نیست دیر یا زود اومدن فصل ها... این کمپم دیر یا زود تموم میشه ولی خروجیش ماندگاره

تا اینجا خیلی خوب بوده واسه من

تعداد فصل ها هم فرقی نداره واسم. غلیظ یا رقیق یجور تزریق کنید که سنگکوب نکنم و عمیق یاد بگیرم ??

سلام ممنون از اموزش های خوبتون .

چنتا از دوستان من منتظر کورس اموزشی تون هستن

من فکر میکنم اگه زمان تحویل ی مقدار کم زمانش بیشتر شه و زمان تنفس همون سه روز کافیه 

به قول نظر یکی از دوستان من خودم یکی از اونایی ام که نتونستم به خاطر لب تاب قراضه م تو کمپاپ اینسکیپ شرکت کنم و بعد که به سیستمم دسترسی داشتم و دوره رو خریدم هنوز ندیدم ولی این کمپاپ رو خیلی خوب تونستم تا این فصل باهاتون پیش برم .

سلام مجدد 

رحمان جان  :

قطعا تمام این نظر سنجی ها برای این هست که کیفیت فدای هیچ چیز نشه - برای بنده افراد حاضر در کمپآپ نماینده افرادی هستن که پکیح رو میخوان تهیه کنن و حذف شدن نیمی از این افراد از این نظر زنگ خطر هست که ممکن هست افرادی که پکیج رو میخرن هم در فصل 5 قفل بشن . بنده مشاهدات اطرافیان خودم کاملا مثبت بوده و فصل بع فصل دارن عاشق فتوشاپ میشن ولی در کمپ مجازی مون برعکس هست و توی فصل 5 بنده واقعا از بخش زیادی از آثار ناراضی بودم و انگار آموزش نفوذ نکرده بود و این نظر سنجی برای این هست که اگه زمان بیشتر وجود داشت شرایط بهتر میشد ؟ یعنی کسی که فتوآرک رو میخره مشکل نداره در آینده چون زمان ش آزاد و نامحدود هست ؟ 

و یه جوری نشه با همین فرمون بریم و توی فصل آخر من بمونم و خودم ?

زهره خانم : 

فوتوآرک رو آخر این هفته به صورت پکیج دانلودی افزایشی منتشرمیکنیم تا هم قیمت مناسبی داشته باشه در حالت نیمه پیش فروش و هم اینکه افراد بیش از این منتظر نمونن.
اجبار حسن کمپآپ هست و آزادی حسن پکیج . باید دید هر کسی چطور قدر این حسن ها رو میدونه ?

سلام آقای مهندس روزتون بخیر و خسته نباشید با زحمتای ما،اگر اجازه بدید یه نکته ای رو که خودم تو فصل ۵ باهاش مواجه شدم و بگم

فصل ۵ خیلی عالی و جدید بود.من خیلی باهاش کیف کردم ،ولی وقتی وارد تمرین شدم، مثلا بعضی عکسا رو میاوردم که با بلند اپشن یه سری موارد و حذف کنم و یه جورایی مسکش کنم ،اما تو هر عکسی جواب دلخواهمو نمیگرفتم.مثلا همون قسمتایی که میخواستم بمونه،با اون قسمتایی که نمیخواستم بمونه همزمان میرفت و محو میشد.

البته زمانی که شما توضیح دادید که با انداختن سچوریشن میتونید تا حدی درک کنید که دارید چیکار میکنید خب یکم موضوع بیشتر برام شفاف شد و بالاخره تونستم انجامش بدم،ولی من حس میکنم به خاطر قوی نبودن چشمامون در همون قسمت hsl ، پیدا کردن سورس یکم برامون چالش بود یعنی مثلا همونجا که داریم سورس دانلود میکنیم چشمامون همزمان سچوریشنش‌ بیافته پایین تا ببینیم تو بلند اپشن به دردمون میخوره یا نه.این قسمت برای من چالش بود حتی برای یک موارد مجبور بودم دستی مسک کنم چون هرکاری میکردم بلند اپشن محوش میکرد.شاید این برای دوستان هم چالش بوده و امیدوارم بتونیم از پسش بربیایم.

سلام خانوم زارع زادگان 

ویدئوه ای جمع بندی فصل 5 رو دیدین و همچنان این مشکل رو دارین؟ یا هنوز ندیدن اون ها رو ؟

نقل قول از نبی سروی در 06/10/1399, 1:25 ب.ظ

سلام خانوم زارع زادگان 

ویدئوه ای جمع بندی فصل 5 رو دیدین و همچنان این مشکل رو دارین؟ یا هنوز ندیدن اون ها رو ؟

نه نه مهندس هنوز ندیدم.قطعا با دیدنش مشکل برطرف میشه.منظورم این بود شاید بعضی دوستان هم مشکل منو داشته باشن.

بله این مشکل برای دوستان دیگه ای هم بوده و به وضوح در تمرینات مشخص بود برای همین راه حل ارائه شده در جمع بندی 

نقل قول از نبی سروی در 06/10/1399, 11:59 ق.ظ

سلام مجدد 

رحمان جان  :

قطعا تمام این نظر سنجی ها برای این هست که کیفیت فدای هیچ چیز نشه - برای بنده افراد حاضر در کمپآپ نماینده افرادی هستن که پکیح رو میخوان تهیه کنن و حذف شدن نیمی از این افراد از این نظر زنگ خطر هست که ممکن هست افرادی که پکیج رو میخرن هم در فصل 5 قفل بشن . بنده مشاهدات اطرافیان خودم کاملا مثبت بوده و فصل بع فصل دارن عاشق فتوشاپ میشن ولی در کمپ مجازی مون برعکس هست و توی فصل 5 بنده واقعا از بخش زیادی از آثار ناراضی بودم و انگار آموزش نفوذ نکرده بود و این نظر سنجی برای این هست که اگه زمان بیشتر وجود داشت شرایط بهتر میشد ؟ یعنی کسی که فتوآرک رو میخره مشکل نداره در آینده چون زمان ش آزاد و نامحدود هست ؟ 

زهره خانم : 

فوتوآرک رو آخر این هفته به صورت پکیج دانلودی افزایشی منتشرمیکنیم تا هم قیمت مناسبی داشته باشه در حالت نیمه پیش فروش و هم اینکه افراد بیش از این منتظر نمونن.
اجبار حسن کمپآپ هست و آزادی حسن پکیج . باید دید هر کسی چطور قدر این حسن ها رو میدونه ?

یه چیز دیگه هم خانم زارع زادگان گفتن که از کمپ اینسکیپ تا الان حرف منم بوده

پکیجارو هم بیارید توی پادگان

من رویال پکو یه سال و نیمه گرفتم نصف آموزشاش مونده داره خاک میخوره

لایسنسو که دادید ولمون نکنید برید تا ما ببینیم بیایم سوال بپرسیم. ما هنوز مهدکودکیم نمیبینیم ??‍♂️

یه تقسیم بندی روشون انجام بدید و به قول خودتون لقمه لقمه کنیدبه خوردمون بدید

لایسنس رو بدید یه زمان ضرب العجلی هم واسه تحویل یه کاری مشخص کنید مثل کمپ. خیلی خوب میشه

میتونید جریمه کنید مثلا بگید سه روز وقت داری فصل اول پلاگینو ببینی تمرینشم انجام بدی یه تمرینم از خودت اضافه انجام بدی وگرنه پشتیبانی قطع و نه من نه شما ? یا اگه دیر کردی و فصل بعدش سوال داشتی به ازای هر روز دیرکرد ۲۰تا کلاغ پر

یا پاداش بذارید مثلا ماگ...آبجکت...یه درصد تخفیف برای خرید یه پکیج دیگه ?

اصلا اینا هم نباشه من خودم یه رودربایستی باهاتون دارم بگید تا فلان وقت کارو بیار شب خوابم نمیبره واسش

خلاصه کمپ تموم شد مارو دور نندازید... ما انقدم بدردنخور نیستیم ??

نقل قول از رحمان استکی در 06/10/1399, 4:12 ب.ظ
نقل قول از نبی سروی در 06/10/1399, 11:59 ق.ظ

سلام مجدد 

رحمان جان  :

زهره خانم : 

یه چیز دیگه هم خانم زارع زادگان گفتن که از کمپ اینسکیپ تا الان حرف منم بوده

پکیجارو هم بیارید توی پادگان

من رویال پکو یه سال و نیمه گرفتم نصف آموزشاش مونده داره خاک میخوره

لایسنسو که دادید ولمون نکنید برید تا ما ببینیم بیایم سوال بپرسیم. ما هنوز مهدکودکیم نمیبینیم ??‍♂️

یه تقسیم بندی روشون انجام بدید و به قول خودتون لقمه لقمه کنیدبه خوردمون بدید

لایسنس رو بدید یه زمان ضرب العجلی هم واسه تحویل یه کاری مشخص کنید مثل کمپ. خیلی خوب میشه

میتونید جریمه کنید مثلا بگید سه روز وقت داری فصل اول پلاگینو ببینی تمرینشم انجام بدی یه تمرینم از خودت اضافه انجام بدی وگرنه پشتیبانی قطع و نه من نه شما ? یا اگه دیر کردی و فصل بعدش سوال داشتی به ازای هر روز دیرکرد ۲۰تا کلاغ پر

یا پاداش بذارید مثلا ماگ...آبجکت...یه درصد تخفیف برای خرید یه پکیج دیگه ?

اصلا اینا هم نباشه من خودم یه رودربایستی باهاتون دارم بگید تا فلان وقت کارو بیار شب خوابم نمیبره واسش

خلاصه کمپ تموم شد مارو دور نندازید... ما انقدم بدردنخور نیستیم ??

جناب مهندس سروی حالا که صحبت به اینجا رسید با اجازه تون من یه سوالی که برام پیش اومده بود رو همینجا مطرح کنم. با توجه به اینکه در اینستا فرموده بودید کسانیکه پکیج ها رو دارن تا سال 1400 پشتیبانی آموزشی شما شامل حالشون میشه، امکانش هست برای کسانیکه چند کورس اموزشی رو تهیه کردن این مدت زمان بیشتر باشه؟! اخه من خودم با توجه به اینکه سیستم نداشتم تازه چند ماه هست که رفتم سراغ تیا، و مثلا اینسکیپ رو هنوز پیگیرش نشدم.گویا دوستان دیگه ای هم هستن که چند تا کورس رو دارن . مهندس اگه امکانش باشه تایم پشتیبانی برای هر پکیج جداگانه اعمال بشه خیلی خوب میشه. واینکه مهندس یعنی مثلا بعد یک سال پشتیبانی ما بیایم اینجا بلاک اند ریپورت میشیم؟! ?خلاصه ما باید بدونیم بعد این تایم چی در انتظارمونه??

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???