⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: دانلودهای کمپآپ فوتوآرکنظرسنجی مهم‌و زنگ خطر

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

نظرسنجی مهم‌و زنگ خطر

چه کنیم در ادامه کمپ ؟
توقف ۱ ماه برای پایان تحویل و امتحانات دانشگاهی7 Votes · 21,88%
ادامه ی روال _ ۴ روز فرصت _ ۳ روز تنفس و جمع بندی14 Votes · 43,75%
ورکشاپ های پر توضیح تر _۷ روز فرصت _ ۷ روز تنفس و جمع بندی و تمرین شخصی11 Votes · 34,38%
32 Participants
نقل قول از رحمان استکی در 06/10/1399, 4:12 ب.ظ

نظارت و درفشار گذاشتن هنرجو انرژی بسیار زاید از من میگیره رحمان و شما دیگه خودتون بیاد دلسوز خودتون باشین . قطعا این مورد از توان زمانی بنده خارج هست .

نقل قول از اعظم موسائی در 06/10/1399, 7:00 ب.ظ

نه خدا نکنه ما کسی رو بلاک و ریپورت نمیکنیم? منتهای اولویت بنده برای پاسخ دهی تاپیک های VIP هست و فروم رو از پایین به بالا چک میکنم . 
هدف از فروم این هست که افراد به هم دیگه کمک کنن که خوشبختانه نشانه هایی از این همکاری داره دیده میشه و امیدوارم قوی تر بشه . 
بعد از پایان پشتیبانی یک ساله تون از لیست VIP خارج میشین . حالا اگه سوالات و مشکلات کم بودن و بنده رسیدم حتما پاسخ شما در تاپیک های عمومی رو میدم ولی اگه نرسیدم انتظار داریم مثل گروه های تلگرامی دوستان دیگه باشن کمک تون کنن. (مسئولیت قطعی از دوش بنده برداشته میشه ) 
?

با توجه به اینکه 27 نفر توی کمپ موندن و 32 رای داریم یعنی اینکه همگی نظرشون رو گفتن 
نتیجه نظری سنجی ادامه دادن روال قبلی بوده . 
با توجه به این مسئله فصل ششم رو از سه شنبه شروع میکنیم و تا جمعه فرصت تحویل میذاریم . ( احتمالا فصل6 رو 2 بخشه کنیم با 2 تحویل ) فعلا دارم سیلابس رو بالا پایین میکنم و نظر قطعی نگرفتم چون برای شیت بندی دیتای متنوعی نیاز هست که داشته باشین . 

سلام . اقای مهندس امکانش هست یه مقدار زودتر شروع بشه تا زمان بیشتری برای تحویل داشته باشیم ؟مثلا 5 روز? 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???