⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: پشتیبانی دوره جامع اسکچآپپژمان قربان مشائی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

پژمان قربان مشائی

سلام بر اقا سروی🌹

خیلی دلمون واسه شما تنگ شده بود. گفتیم یه پیام بزاریم و جویای احوال بشیم. من دارم دوره فتوآرک رو شروع میکنم. یه نگرانی که همیشه پس ذهنم هست اینه که با خودم میگم نکنه بخاطر مشکلات شخصی و نداشتن وقت یا بحث هزینه و مسائلی ازین دست آقای سروی این سایت رو ادامه نده خدایی نکرده...خواهشا این سایت رو همیشه حفظ کنید. من خودم به شخصه خیلی از محتواش همیشه استفاده کردم و استفاده میکنم. تازه میخوام از فروشگاه پکیج اینسکیپ رو هم تهیه کنم. حتی اگه نیاز باشه حاضرم حق اشتراک ماهانه پرداخت کنم. قطعا دوستان دیگه ای هم در این جمع ما هستن که همین نگاه رو دارن. خلاصه که خیلی ارادت داریم و همیشه ممنون شما هستیم. با وجود اینکه حضورتون کمرنگ شده ولی محتوای درجه یکی که تولید کردید و کماکان در سایت موجوده هنوز هم از خیلی از جاهای دیگه بروزتر و با کیفیت تره. خدا به شما سلامتی بده. امیدوارم خیلی زود دوباره پررنگ و فعال تر از همیشه ببینمتون.🌹💚

سلام پژمان جان وقتت به خیر باشه 🌹 شما لطف دارین به بنده🙏

وبسایت تا زمانی که من زنده هستم به حیات خودش ادامه میده ؛حالا به بعدش رو دیگه من نمیدونم😅 

استراتژی فعلی بنده بقا هست ؛ یعنی همین که بتونم توی این مدت به سایت سر بزنم ؛ پاسخ کاربرها و هنرجوها رو بدم و به ندرت کانتنت جدید تهیه کنم. این استراتژی ادامه داره تا شرایط بنده استیبل بشه و بتونم مجدد فعالیت پویا داشته باشم.

نقل قول از نبی سروی در 26/05/1402, 10:08 ق.ظ

وبسایت تا زمانی که من زنده هستم به حیات خودش ادامه میده ؛حالا به بعدش رو دیگه من نمیدونم😅 

استراتژی فعلی بنده بقا هست ؛ یعنی همین که بتونم توی این مدت به سایت سر بزنم ؛ پاسخ کاربرها و هنرجوها رو بدم و به ندرت کانتنت جدید تهیه کنم. این استراتژی ادامه داره تا شرایط بنده استیبل بشه و بتونم مجدد فعالیت پویا داشته باشم.

سلام مجدد

مهندس سروی من فکر میکنم در طراحی داخلی اینسکیپ خروجی بهتری نسبت به لومیون داره. آیا این فکر اشتباهه و ساخته ذهن مریض منه؟:))

نقل قول از پژمان قربان مشائی در 26/05/1402, 1:34 ب.ظ
نقل قول از نبی سروی در 26/05/1402, 10:08 ق.ظ

اقا این layout در اسکچاپ حیرت انگیزه!! همونو میگم که موقع نصب مثل یه برنامه جدا با اسکچاپ نصب میشه. آموزش فارسی خوب یا زبان انگلیسی درست و حسابی ازش موجوده؟

به صورت کلی خروجی اینسکیپ رییلستیک تر و خرو.جی لومیون سینمایی تر هست. میشه با درگیر لومیون شدن اون رو به ریلستیک بودن اینسکیپ نزدیک کرد ( مخصوصا در 2023 ) منتها به ذات در محاسبات نوری باهم تفاوت دارن. 

layout  خیلی کار راه انداز هست تو درفتینگ ؛ چون توی ایران AutoCad انتخاب دفاتر معماری هست , به ندرت ازش استفاده کردم و تسلطی روش ندارم. زیاد هم ندیدم کسی ازش استفاده کنه. برای درفتینگ پروژه های ویلایی و میدسایز عالیه. 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???