⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺حکیمه آسمیه

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

حکیمه آسمیه

سلام وقتتون بخیر 🙂

خدمت شما

A63ED64CA15A-955

سلام خانوم آسمیه

لایسنس خدمت شما : 

37C3486474B0BF4B6B73A7616B376F6B7EFA2D5DA16D6397654464F09DCF449B

سلام جناب سروی ،این خوبه ادامه بدم ؟

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

اون انعکاس نیستا مثل سایه شده زاویه ش

ctrl+t>flip vertical that

نقل قول از وحید در 17/09/1399, 0:16 ق.ظ

اون انعکاس نیستا مثل سایه شده زاویه ش

ctrl+t>flip vertical that

ممنون از توجهتون ?

البته جای متن ایراد داره،میخوام تو ضخامت اون دایره وسط  جا بگیره.  که بنظرم همچین  انعکاسی میشه ....?

سلام خانوم آسمیه 

از بستری استفاد ه کنین که شما درگیر چالش مسک و کامپوزیت میکنه و همچنین متن به دوربین نزدیک هست 

چرا فایل هایی که فرستاده بودم و پاسخ شما حذف شده ؟ 5 صفحه بود اینجا  شده 4

شما یه لینکی فرستاده بودین من با گوشیم چک کردم  و اون پیامی که شما اشاره کردین رو هم ندیدم .بعدش این اتفاق افتاد.

یه سوال  جناب سروی ،بخوام نقطه های نورانی بزنم رو درخت ها ،چجوری میشه ؟? روشش رو بلد نیستم ?

فایل های آپلود شده:
نقل قول از فریما باباعلی در 18/09/1399, 5:24 ب.ظ
نقل قول از حکیمه آسمیه در 18/09/1399, 5:14 ب.ظ

یه سوال  جناب سروی ،بخوام نقطه های نورانی بزنم رو درخت ها ،چجوری میشه ؟? روشش رو بلد نیستم ?

میتونین یه لایه درست بکنید بعد بلند مود لایه رو روی اسکرین بذارین . و بعد با براش نرم مثلا برفا رو روشن کنید( من روی بلند مود لایه  رو روی حالت linear dodge هم گذاشتم بنظرم بهتر جواب داد)

ممنونم، جواب داد?

خدمت شما ،امیدوارم حذف نشن دیگه.:)

فایل های آپلود شده:

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???