⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺حکیمه آسمیه

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

حکیمه آسمیه

سلام روزتون بخیر، آقای سروری من حجمی که کار کردم تقریبا تو این سبک کارهاست ، سوالم اینه این تیپ کارها بیشتر رنگ یکدست انتخاب شده بود واسه حجم ، منم میتونم solid color یا  براش بزنم ? و بعد یه بافتی بگیره ؟! ?

مسئله بعدی زمینه کارهاست، چقدر خوبن این مدلها ساخته شدن واسه همون زمینه،، ?کی بشه اینقدر حرفه ای کارکنیم ?  

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

کار خودم، الان واسه این کار فرضا  من بخوام تکسچر بتن بدم  خیلی تیکه تیکه میشه  اون قسمت پله ها مخصوصا. ? در مرحله آنالیز هست !

فایل های آپلود شده:

چون کارتون سخت هست مشکلی نداره که توی اسکچآپ بتن بدین 

به نظرم فرم جذابی شده 

این رو ادامه بدین حتما با حالت B  و یک روز زمان بیشتر از بقیه دارین . 

نقل قول از نبی سروی در 30/09/1399, 12:11 ب.ظ

چون کارتون سخت هست مشکلی نداره که توی اسکچآپ بتن بدین 

به نظرم فرم جذابی شده 

این رو ادامه بدین حتما با حالت B  و یک روز زمان بیشتر از بقیه دارین . 

یا خود خدا?? حیف که اونجوری که دلم میخواد زمان ندارم  البته که فوتوآرک در اولویت هست ، به هر حال سعی میکنم اثر جذابی بشه ?

پیام اول فامیل شما رو اشتباه نوشتم آقای سروی * ببخشید. 

نقل قول از حکیمه آسمیه در 30/09/1399, 9:50 ق.ظ

سلام روزتون بخیر، آقای سروری من حجمی که کار کردم تقریبا تو این سبک کارهاست ، سوالم اینه این تیپ کارها بیشتر رنگ یکدست انتخاب شده بود واسه حجم ، منم میتونم solid color یا  براش بزنم ? و بعد یه بافتی بگیره ؟! ?

مسئله بعدی زمینه کارهاست، چقدر خوبن این مدلها ساخته شدن واسه همون زمینه،، ?کی بشه اینقدر حرفه ای کارکنیم ?  

چقدر این نمونه کارها بامزه هستن????

نقل قول از اعظم موسائی در 30/09/1399, 2:02 ب.ظ
نقل قول از حکیمه آسمیه در 30/09/1399, 9:50 ق.ظ

چقدر این نمونه کارها بامزه هستن????

آره ،خیلی???

سلام و خسته نباشید آقای سروی 

تا اینجای کار بنظرتون چطور شده؟ 

فایل های آپلود شده:

ترکیب رنگ و کانسپت عالی 

مقیاس حجم باید بزرگ تر بشه 

روی زمین ننشسته به خوبی 

خدمت شما?

فایل های آپلود شده:

بله برای شما که B هستین 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???