⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺حکیمه آسمیه

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

حکیمه آسمیه

سلام خانوم آسمیه 

PSD    فایل برفی تون رو توی یه سرور آپلود کنین و بهم لینک بدین همینجا زیپ کنین

عذر میخوام ،من فایلم رو همراه با عکس هایی که استفاده کردم زیپ کردم و حجمش ۳۷ مگ شد ،  و سخت شد آپلود کردن و لینک گرفتن ،روش شما چی هست واسه کم کردن حجم ؟؟?

نقل قول از حکیمه آسمیه در 19/09/1399, 8:30 ب.ظ

عذر میخوام ،من فایلم رو همراه با عکس هایی که استفاده کردم زیپ کردم و حجمش ۳۷ مگ شد ،  و سخت شد آپلود کردن و لینک گرفتن ،روش شما چی هست واسه کم کردن حجم ؟؟?

Picofile سرچ کنین میتونین فایل رو اپلود کنید اخر سر بهتون لینک میده . لینک رو کپی کنید اینجا

https://s16.picofile.com/file/8416951276/4asemiyeh.rar.html

خدمت شما

?

سلام جناب سروی ،میخواستم بگم این هفته رو که اختصاص دادم به مرور آموزشهای فتوآرک و به خیلی از جواب  سوالاتم رسیدم? فقط سوالم از خودم اینه با چه اعتماد بنفسی فایل psd فصل چهار رو فرستادم واسه شما ?? جدا از اینکه عکس مناسبی شاید نبود و خوب همچی باهم مچ نشده بود، ولی بنظرم .. خیلی نکات  ساده و  .....  دیگه مطمئنم منظورم رو فهمیدین.

خلاصه اینکه ،خیلی ممنون که انقدر وقت میذارین واسه  ما  و بدون منت پاسخ میدین ،

سلامت باشید ?

سلام خانوم آسمیه ? 

مسیری که شما طی کردین چیزی هست که باید اتفاق می افتاد تا مفاهیم در ذهن تون نهادینه میشد . شما اشتباهی نکردین مسیری که باید میومدین رو اومدین .اگه من این نکات که جاانداختین رو مجدد میگفتم تاثیر خیلی کمتری داشت تا اینکه خودتون برگردین و نکات فنی و یا حتی ساده رو دریابین .

اتفاقا باید در فصل 4 تولید اثر اتفاق میفتاد تا شما به حسی که الان از یادگیری داشتین میرسیدین . همه چیز تحت کنترل هست خیالتون راحت ??

نقل قول از نبی سروی در 26/09/1399, 10:24 ق.ظ

سلام خانوم آسمیه ? 

مسیری که شما طی کردین چیزی هست که باید اتفاق می افتاد تا مفاهیم در ذهن تون نهادینه میشد . شما اشتباهی نکردین مسیری که باید میومدین رو اومدین .اگه من این نکات که جاانداختین رو مجدد میگفتم تاثیر خیلی کمتری داشت تا اینکه خودتون برگردین و نکات فنی و یا حتی ساده رو دریابین .

اتفاقا باید در فصل 4 تولید اثر اتفاق میفتاد تا شما به حسی که الان از یادگیری داشتین میرسیدین . همه چیز تحت کنترل هست خیالتون راحت ??

???

سلام وقتتون بخیر، استاد یه سوال دارم اینکه پرسپکتیو حجم حتمآ یک نقطه ای باشه ؟! این دو کاری که انجام دادن بچه ها رو دیدم واسه همین پرسیدم ? 

یک نقطه ای ساده تر هست 

و چون این ورکشاپ دستگرمی کامپوزیت حرفه ای هست نخواستیم سخت بشه 

شما میتونین دو نقطه ای انتخاب کنین 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???